Zestaw do oczyszczania twarzy allegro 2019-09

2019-02-23 18:49:50

Strona główna ZDROWIE & URODA PIELĘGNACJA TWARZ Zestaw do oczyszczania twarzy- 26%. Kup Oczyszczanie Twarzy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Data zakończeniacena 149 zł Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. 5 zł Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Zestaw do depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face zawiera Technologię Wet& Dry – urządzenie jest idealne do użycia na sucho, w kąpieli lub pod prysznicem. Data zakończeniacena 155.

Gąbeczki to zdecydowanie cudo wśród akcesoriów do oczyszczania twarzy Świetnie sprawdzą się przy zmywaniu makijażu wykonywanym przy pomocy np. Wystarczy jedna minuta dziennie, aby skóra była idealnie allegro oczyszczona, gładka i.

Informacje o BRAUN Zestaw do depilacji i oczyszczania twarzyw archiwum allegro. Kup Oczyszczanie Twarzy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przedmiotem aukcji jest nowy zestaw LIRENE ( oryginalnie zapakowany). zestaw do oczyszczania twarzy z wągrów, pryszczy.

Odpowiednio skonstruowane końcówki świetnie poradzą sobie z pryszczami, zaskórnikami oraz mocnym trądzikiem. Zestaw do oczyszczania twarzy allegro.

Zestaw do oczyszczania twarzy allegro. PIELĘGNACJA, TWARZ Zestaw do oczyszczania twarzy.

Dlatego są niezastąpione do demakijażu, do zmywania maseczek, czy kremów. mleczka kosmetycznego czy też żelu.

Laboratorium Naukowego Lirene tworzą kobiety- naukowcy i eksperci, które wiedzą, jak istotnym krokiem codziennej pielęgnacji jest oczyszczanie, stworzyły innowacyjny zestaw do oczyszczania skóry twarzy. Składa się on z: szczoteczki z dwoma końcówkami ( oczyszczającej i masującej), żelu do mycia twarzy z błękitną algą.

Zestaw narzędzi do pielęgnacji twarzy ( PL03) Zestaw zawiera 4 sztuki narzędzi do oczyszczania twarzy. Dostawa: DARMOWA.

W czasie 1 minuty szczoteczka za pomocą mikrodrgań usuwa makijaż i zanieczyszczenia głęboko oczyszczając pory twarzy - oczyszcza 6 razy lepiej niż manualny demakijaż. Dlatego Eksperci Laboratorium Naukowego Lirene stworzyli profesjonalny zestaw do oczyszczania skóry twarzy DUO- CARE ADVANCED SYSTEM.

Travel Set Zestaw podróżny do oczyszczania twarzy YELLOW. Informacje o ZESTAW Szczoteczka do Oczyszczania Twarzy BABYLISSw archiwum allegro.