Maska na twarz spirulina 2019-11

2019-02-23 12:13:15

Pachnie ziemią, ale nie jest to zbyt intensywny zapach. Są tylko dwie substancje, które w ogóle można uznać za naprawdę skuteczne w formie maseczki na twarz.

Spirulina tez ma taka zalete. Reguluje czynności gruczołów łojowych a także równowagę kwasowo- zasadową.

Maska na twarz spirulina. Spirulina likwiduje trądzik, różnego rodzaju wypryski i przebarwienia oraz zmiany potrądzikowe.

Używam od ponad roku i jest to najlepsza maska, jaką miałam. Ma wiele zastosowań, jak już pewnie zauważyłyście tak jak spirulina, nadaje się zarówno na twarz jak i na całe ciało.

Porcja na raz - nie przechowuję w lodówce. Pierwszą jest zielona glinka kosmetyczna, a drugą Spirulina.

Maseczka ze Spiruliny nałożona na twarz daje zauważalne efekty już po pierwszym użyciu. Bardzo lubie nakladac na twarz maseczki, lubie efekt jaki jest po nich skora roi sie gladka, rozjasniona wyglada na o wiele zdrowsza.

Wszystko dzięki właściwości algi jakie posiada. Spirulina działa na skórę jak serum, które maksymalnie i natychmiast po kuracji poprawia ukrwienie, reguluje czynności gruczołów łojowych, poprawia koloryt skóry oraz jej wygląd, co zauważalne jest niemalże natychmiast.

Spirulina ma właściwości nawilżające. Spirulina intensywnie nawilża skórę, powodując, że jej wygląd znacznie się poprawia.

U mnie stosowałam ją jedynie na twarz, ale mam wielką ochotę na body wrapa. Jest bardzo, ale to bardzo wydajna.

maska Rekonstruująca Maska do. Uważa się, iż barwniki znajdujące się w spirulinie nie tylko pomagają w oczyszczaniu organizmu z toksyn, ale również wspomagają przemiany metaboliczne i procesy trawienne.

SPIRULINA MASK MADE MY LIFE EASIER! Może kiedyś spróbuję ; ).

Przy stosowaniu wewnętrznym spirulina posiada mnóstwo zbawiennych działań na organizm ludzki. Nałożyć na twarz, szyję i dekolt.

Spirulina jest bardzo wartościowym materiałem kosmetycznym o ogromn ych właściwościach. Maska na twarz spirulina.

Efekty widoczne są już od pierwszego stosowania - skóra wygląda na wypoczętą, jej koloryt i jędrność się poprawia. Właściwości maseczki na twarz.

Maska na twarz spirulina. Porcja na raz - nie przechowuję w lodówce.

Wydaje maska się jednak, że z tych dwóch to algi mają korzystniejsze i pełniejsze działanie. Glinka zielona nie zawiera enzymów.

Stosowana jako maska na twarz odżywia i ujędrnia, przynosi ukojenie suchej, łuszczącej się skórze, poprawia jej koloryt oraz pomaga w walce spirulina z trądzikiem i wypryskami. Żadna kupna nie umywa się do niej.

Spotkałam się jeszcze z wersją jogurtową: mniej więcej 1: 1: 1 spirulina, woda i jogurt naturalny oczywiście dobrej jakości. Trzymam nawet godzinę na twarzy : ).