Ocet winny na pot na ubraniach 2019-11

2019-02-23 10:31:02

Ocet winny na pot na ubraniach. Zneutralizuje również wydzielany przez ciało zapach, więc nikt już pot nie będzie się od Ciebie odsuwał, ani odwracał się za Tobą z tego powodu.

Aby poradzić sobie z przykrym zapachem potu na ubraniach można również zastosować ocet winny. na wszelki wypadek pod przescieradlo polozylam koldre, zeby pot nie wsiakal.

Na szczęście istnieją proste domowe sposoby, które pozwolą ci się ich pozbyć. Jest niedrogi, działa bakteriobójczo, odkażająco, likwiduje przykre zapachy i mimo, że sam pachnie odpychająco - to jego zapach wietrzeje szybko pozostawiając wszystko czyste i świeże.

nalezy spryskać pod pachami, zostawic na godzinę, a najlepiej podgotować w wielkim garze z octem takie ubrania, bo ocet + temperatura dopiero zabije zapach. Ocet winny dodatkowo.

Ocet pomoże zwalczyć nie tylko przykry zapach, ale żółte plamy na ubraniach. W celu pozbycia się plam, spryskaj je octem i poczekaj kilka minut.

Na twoich jasnych ubraniach widoczne są żółte plamy z potu? Nie załamuj rąk.

sprawdzalam, działa. Ocet jabłkowy na odchudzanie.

Ocet winny na pot na ubraniach. Pomaga ocet, chociaz duzo pieprzenia się z tym jest.

Ja teraz piję codziennie rano wodę z miodem i octem jabłkowym ( do tej pory dodawałam sok z cytryny). Usuwa nieprzyjemne zapachy Gdy pojawi się na ubraniach nieprzyjemny zapach ocet z łatwością sobie z nim poradzi.

Wystarczy newralgiczne miejsca spryskać octem winnym i pozostawić na jakiś czas, następnie wyprać. Wyczytałam też ( w książce Tombaka) że można do takiego przefiltrowanego octu dodać łyżkę miodu i jeszcze zostawić na 2 tygodnie.

Ocet winny na pot na ubraniach. Ocet jest rewelacyjnym środkiem na wszystko i do wszystkiego.

Innym sprawdzonym środkiem na przepocone ubrania jest ocet winny. Usuwa trudne plamy.

posciel zmieniam co dwa- 3 dni bo nie moge spac dluzej na tak przepoconej poscieli. Ocet jabłkowy, znany ze swoich prozdrowotnych właściwości, cieszy się coraz większą popularnością jako główny składnik diety odchudzającej.

Spryskaj nim ubrania pod pachami przed włożeniem ich do pralki. mam ten sam problem z moim facetem!

Ocet ten ma jasny kolor i delikatny smak.